Integrácia s ďalšími systémami

Integrácia

Docházka GIRITON nabízí snadné propojení, integraci a synchronizaci s ostatními systémy. Pokud používáte nějaký online nástroj, se kterým byste rádi Docházku GIRITON synchronizovali, dejte nám vědět a uvidíme, co se dá dělat!
Pre spojenie s ďalšími službami

REST API

Aplikační rozhraní REST umožňuje propojení GIRITONu s dalšími systémy. Obvykle se využívá k napojení Docházky na interní systémy zákazníka.

Ať už jde o automatické čipování docházky zaměstnanců call-centra na základě přihlášení k PC anebo třeba stahování informací o odpracované práci a přesčasech kvůli zobrazení KPI ve výrobních společnostech, to vše REST API dovoluje.

Dokumentaci k REST API naleznete zde: https://rest.giriton.com/apidoc/

OBJEDNÁNÍ A VÝDEJ POKRMŮ V DOCHÁZCE GIRITON

Lunchdrive

Docházku GIRITON lze jednoduše integrovat se systémem Lunchdrive pro objednávání a výdej pokrmů. V praxi integrace spočívá v tom, že Docházka GIRITON synchronizuje Personalistiku s Lunchdrive (takže když založíte nového uživatele v Giritonu, objeví se i v Lunchdrive), dále v tom že na píchacích hodinách Giriton lze provádět objednání jednotlivých pokrmů a nakonec v tom, že Giriton dokáže z Lunchdrive stahovat data o vydaných pokrmech (a případně je exportovat do mzdového SW).

Jak propojit váš účet Lunchdrive s Giritonem zjistíte zde.

GIRITON je integrační partner pro HELIOS Orange

HELIOS Orange + GIRITON

V dubnu 2020 byla podepsána smlouva o integračním partnerství mezi HELIOS Orange a Docházkou Giriton. Toto partnerství zaručí zákazníkům užší propojení našich systémů a zákazník tak získá bezstarostnou implementaci docházky do systému HELIOS Orange. V této integraci se tak spojují dva světy, svět cloudových aplikací a svět standardních instalovaných řešení. HELIOS Orange je produktem společnosti Asseco Solutions, která je členem úspěšné nadnárodní ICT skupiny – Asseco Group, která je jednou z deseti největších kotovaných IT společností v Evropě. Skupina ASSECO je mezinárodním uskupením IT společností, které poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky.

AUTOMATIZUJTE PROCESY, KTERÉ DĚLÁTE RUČNĚ

Integromat.com

Integromat automatizuje procesy, které děláte ručně. Propojuje aplikace, přenáší a transformuje data. To vše neustále 24 hodin denně, bez nutnosti Vašeho zásahu. Pouze nastavte, co má dělat a nechte ho pracovat za Vás. Šetřete svůj čas!

Propojte tak pomocí Integromatu Docházku GIRITON se službami jako je Gmail, Raynet, Google Sheets, Dropbox, FTP a stovky dalších.

Interkomy a přístupové systémy 2N®

Interkomy a přístupové systémy 2N®

Hledáte kompaktní interkomy, přístupové systémy a odemykače dveří, které by stylově doplnily prostory vašeho projektu? Sáhněte po interkomech a odemykačích 2N®. Česká společnost 2N® vyrábí interiérové i exteriérové interkomy a odemykací jednotky na čipy, otisky, s technologií Bluetooth a další v mnoha variantách.

Docházku GIRITON lze integrovat jak s jednotlivými interkomy napřímo, tak i přes 2N Access Commander. Více informací naleznete v online helpu.

Google Tabulky

Google Tabulky

Docházka GIRITON nabízí pro veškerou práci s daty také REST api, které mohou firmy použít pro integraci GIRITONu do dalších vnitropodnikových systémů.

Google Tabulky umí REST api používat a je tak jednoduché napojit data z GIRITONu do vaší Google Tabulky. Můžete tak například při každém otevření Google Tabulky automaticky načíst z GIRITONu seznam aktuálně přítomných osob, vypsat je do některého listu vaší tabulky a pomocí vlastních excel vzorečků s těmito daty dále pracovat. Více informací o propojení GIRITONu do Google Tabulek naleznete v online helpu.

Pro zasílání notifikací

Slack

Slack je cloudová platforma, která pomocí zasílání zpráv a audio/video volání pomáhá koordinovat práci v týmu. Desktopová i mobilní aplikace pro všechny hlavní platformy nabízí kromě sdílení souborů také integraci se spoustou dalších cloudových služeb.

GIRITON nabízí využití Slacku pro zasílání notifikací jako alternativu k zasílání zpráv na email. Můžete si tak nechat zasílat na Slack upozornění na blížící-se překročení limitu odpracovaných 300 hodin u DPP, blížící-se narozeniny uživatelů, anebo třeba info o pozdních příchodech.Více informací o tom, jak Slack nastavit najdete v online helpu.

PRO PŘEHLEDNÉ ŘÍZENÍ FIRMY, PROJEKTŮ A ÚKOLŮ

Projektově.CZ

Víte na čem kolegové pracují a co není hotovo? Služba Projektově.CZ je snadno ovladatelným nástrojem pro řízení firmy, plánování a řízení projektů, zakládání projektů ze šablon a úkolování v rámci běžné provozní agendy.

Propojení Projektově.CZ a GIRITONU spočívá v tom, že si GIRITON od Projektově.CZ stahuje data o odpracovaných časech na jednotlivých projektech a zahrnuje je do svých výpočtů a výstupů. V GIRITONu pak můžete porovnat odčipovanou docházku s časem, který dle Projektově.CZ zaměstnanci vykázali.

GOOGLE KALENDÁŘ, OUTLOOK KALENDÁŘ, KALENDÁŘE NA MOBILECH ATP.

Kalendáře iCAL

GIRITON umí veškeré docházkové data exportovat jako formát iCAL. To znamená, že si ve svém Google Kalendáři, Outlooku nebo v kalendáři na mobilu můžete jednoduše zobrazit třeba Dovolené, Lékaře, Služebky nebo Homeofficy, které jsou do GIRITONu vloženy.

Navíc je možné do GIRITONu jakékoli iCAL kaledndáře také importovat a přímo v GIRITONu je zobrazovat. Můžete si tak naimportovat třeba váš firemní kalendář s rezervací meetingových místností nebo služebních vozidel.

IMPORT SLUŽEBEK Z DIGITÁLNÍHO TACHOGRAFU

Digitální Tachograf

Používají-li vaši řidiči digitální tachograf, můžete zaznamenané údaje jednoduše importovat přímo do docházky.

GIRITON navíc podporuje import ".ddd" souborů (data digitálního tachografu) nejenom ručně přetažením do webové aplikace, ale také automaticky. Vašim řidičům tedy postačí jejich ".ddd" soubor z tachografu pouze odeslat mailem na speciální mailovou adresu a systém už se o import postará sám.