Integrácia s ďalšími systémami

Integrácia

Docházka GIRITON nabízí snadné propojení, integraci a synchronizaci s ostatními systémy. Pokud používáte nějaký online nástroj, se kterým byste rádi Docházku GIRITON synchronizovali, dejte nám vědět a uvidíme, co se dá dělat!
Pre spojenie s ďalšími službami

REST API

Aplikační rozhraní REST umožňuje propojení GIRITONu s dalšími systémy. Obvykle se využívá k napojení Docházky na interní systémy zákazníka.

Ať už jde o automatické čipování docházky zaměstnanců call-centra na základě přihlášení k PC anebo třeba stahování informací o odpracované práci a přesčasech kvůli zobrazení KPI ve výrobních společnostech, to vše REST API dovoluje.

Dokumentaci k REST API naleznete zde: https://rest.giriton.com/apidoc/

AUTOMATIZUJTE PROCESY, KTERÉ DĚLÁTE RUČNĚ

Integromat.com

Integromat automatizuje procesy, které děláte ručně. Propojuje aplikace, přenáší a transformuje data. To vše neustále 24 hodin denně, bez nutnosti Vašeho zásahu. Pouze nastavte, co má dělat a nechte ho pracovat za Vás. Šetřete svůj čas!

Propojte tak pomocí Integromatu Docházku GIRITON se službami jako je Gmail, Raynet, Google Sheets, Dropbox, FTP a stovky dalších.

USNADNĚTE SI PRÁCI V TÝMU

OneSoft Connect

Digitální webové řešení OneSoft umožňuje zákazníkům nahrazovat jakékoliv šanonové, papírové nebo excelové evidence a nabídnout funkce, které tyto zastaralé formy uchovávání dat neumožňují. Mezi hlavní výhody patří komplexní centralizace každodenních agend na jedno přehledné a odkudkoliv dostupné místo. OneSoft dále umožňuje řídit i každodenní komunikaci uvnitř společnosti pomocí chatu, úkolů, zápisů z jednání nebo poznámek. Samozřejmostí je hlídání důležitých termínů, které z chodu jednotlivých agend vyplývají. Mezi další výhody patří plná auditní historie veškerých změn a uživatelsky řízené přístupy k jednotlivým agendám. Všichni nový zákazníci mají 30 dní na vyzkoušení zdarma, a proto si nikdo nekupuje zajíce v pytli.

Video o řešení OneSoft Connect: https://youtu.be/zOKGGNNpO94

Pro zasílání notifikací

Slack

Slack je cloudová platforma, která pomocí zasílání zpráv a audio/video volání pomáhá koordinovat práci v týmu. Desktopová i mobilní aplikace pro všechny hlavní platformy nabízí kromě sdílení souborů také integraci se spoustou dalších cloudových služeb.

GIRITON nabízí využití Slacku pro zasílání notifikací jako alternativu k zasílání zpráv na email. Můžete si tak nechat zasílat na Slack upozornění na blížící-se překročení limitu odpracovaných 300 hodin u DPP, blížící-se narozeniny uživatelů, anebo třeba info o pozdních příchodech.Více informací o tom, jak Slack nastavit najdete v online helpu.

PRO PŘEHLEDNÉ ŘÍZENÍ FIRMY, PROJEKTŮ A ÚKOLŮ

Projektově.CZ

Víte na čem kolegové pracují a co není hotovo? Služba Projektově.CZ je snadno ovladatelným nástrojem pro řízení firmy, plánování a řízení projektů, zakládání projektů ze šablon a úkolování v rámci běžné provozní agendy.

Propojení Projektově.CZ a GIRITONU spočívá v tom, že si GIRITON od Projektově.CZ stahuje data o odpracovaných časech na jednotlivých projektech a zahrnuje je do svých výpočtů a výstupů. V GIRITONu pak můžete porovnat odčipovanou docházku s časem, který dle Projektově.CZ zaměstnanci vykázali.

GOOGLE KALENDÁŘ, OUTLOOK KALENDÁŘ, KALENDÁŘE NA MOBILECH ATP.

Kalendáře iCAL

GIRITON umí veškeré docházkové data exportovat jako formát iCAL. To znamená, že si ve svém Google Kalendáři, Outlooku nebo v kalendáři na mobilu můžete jednoduše zobrazit třeba Dovolené, Lékaře, Služebky nebo Homeofficy, které jsou do GIRITONu vloženy.

Navíc je možné do GIRITONu jakékoli iCAL kaledndáře také importovat a přímo v GIRITONu je zobrazovat. Můžete si tak naimportovat třeba váš firemní kalendář s rezervací meetingových místností nebo služebních vozidel.

IMPORT SLUŽEBEK Z DIGITÁLNÍHO TACHOGRAFU

Digitální Tachograf

Používají-li vaši řidiči digitální tachograf, můžete zaznamenané údaje jednoduše importovat přímo do docházky.

GIRITON navíc podporuje import ".ddd" souborů (data digitálního tachografu) nejenom ručně přetažením do webové aplikace, ale také automaticky. Vašim řidičům tedy postačí jejich ".ddd" soubor z tachografu pouze odeslat mailem na speciální mailovou adresu a systém už se o import postará sám.